Veselie súčasť vašich spomienok

Svadobné magnetky alebo menovky . srdce

Drevené svadobné magnetky v tvare srdiečka. V klasickom elegantnom dizajne s menami mladomanželov, dátum a textom na želanie - milý eko darček, poďakovanie a spomienka pre svadobných hostí :-) 

 

 

Variant produktu:
Magnetka s poďakovaním965 0.000
Magnetka - menovka1000 0.200
Menovka bez magnetu alebo menovka s dierkou960 0.100
Výrobca: Veselie.sk
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom 2925 ks
1.05 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Drevené svadobné magnetky v tvare srdiečka s menami mladomanželov, dátum a textom na želanie. Vďaka modernému čistému dizajnu budú nezabuduteľným a praktickým eko darčekom, poďakovaním a spomienkou pre svadobných hostí.

Alebo svadobné magnetky a zároveň menovky v tvare srdca s menam hostí, mladomanželov, dátumom alebo textom podľa želania - milý personalizovaný darček a spomienka pre svadobčanov :-) Magnetkou s menom, alebo prezývkou štýlovo ozdobíte váš svadobný stôl a zároveň pomôžete hosťom so zasadacím poriadkom.

Texty sa dajú upraviť podľa želania.

Prirodzený vzhľad bukového dreva, bez povrchovej úpravy. 

Dajú sa krásne kombinovať s detskými odznačikmi (magnetkami) s menami detí, menovkami vtáčikmi, zrkadielkami pre družičky či mamy alebo svadobnými odznakmi z našej ponuky.

Vhodné do výzdoby v štýle greenary, vintage, natur, folk ale aj na klasickú rozprávkovú svadbu so štipkou romantiky a dobrej nálady.

V prípade akýchkoľvek otázok smelo píšte!

Veľkosť: cca 5 cm
Materiál: laserom gravírovaná buková preglejka bez povrchovej úpravy má krásny prirodzený drevený vzhľad, pevne prichytená plochý magnet