Veselie súčasť vašich spomienok

Darčeky pre deti

Personalizované kľúčenky alebo magnetky pre žiakov do školy ideálne na začiatok alebo koniec školského roka - drobnosť na pamiatku od pani učiteľky. 

Veselé eko magnetky, kľúčenky alebo odznaky s citátmi, menami detí a motívmi zvieratiek či strojov,  medaile na rôzne podujatia, alebo do školy v prírode.

Malé darčeky pre veľkú radosť.

Filter
Cena
Štvorlístok pre šťastievyrobíme do 10 dní1.80 € Štvorlístok pre šťastie Magnetka/ odznačik/ kľúčenka . kniha s citátom TOP PRODUKTvyrobíme do 10 dní1.75 € Magnetka/ odznačik/ kľúčenka . kniha s citátomOriginálny personalizovaný darček pre študentov na pamiatku od pani učiteľky. Spomienka s osobným odkazom v tvare knihy. Drevené gravírované magnetky, Medaila pre detivyrábame na mieru1.80 € Medaila pre detiDrevené ekologické medaily s menami. Ideálny darček na pamiatku pre deti a žiakov, študentov ku koncu ale aj na začiatok školského roka, do školy v prírode, Odznaky/ magnetky pre deti NOVINKAvyrobíme do 10 dní1.60 € Odznaky/ magnetky pre detiDrevené gravírované odznaky, magnetky a kľúčenky, s menami detí, triedou a obrázkom. Malý darček pre potešenie na začiatok školského roka. Ideálny na Magnetka . ceruzka s menom VYCHYTÁVKAvyrábame na mieru1.60 € Magnetka . ceruzka s menomDrevené gravírované magnetky v tvare ceruzky s menami detí, triedou a školským rokom. Jedinečný darček na pamiatku ku koncu ale aj na začiatok školského roka. Magnetka/ odznak/ kľúčenka kruh s citátomvyrábame na mieru1.60 € Magnetka/ odznak/ kľúčenka kruh s citátomDrevené kľúčenky s menami a citátom. Ideálny malý a praktický darček na pamiatku pre deti, žiakov, študentov od pani učiteľky ku koncu ale aj na začiatok Magnetka/ odznačik/ kľúčenka . hviezdička s citátom TOP PRODUKTvyrobíme do 10 dní1.75 € Magnetka/ odznačik/ kľúčenka . hviezdička s citátomOriginálny personalizovaný darček pre študentov na pamiatku od pani učiteľky. Spomienka s osobným odkazom v tvare knihy. Drevené gravírované magnetky, Srdiečko s citátomvyrobíme do 10 dní1.60 € Srdiečko s citátom Magnetky s menom . zvieratká a strojevyrobíme do 10 dní1.60 € Magnetky s menom . zvieratká a strojeVeselé detské drevené magnetky s menami a obľúbenými zvieratkami. Ideálne ako darček pre kamarátov do škôlky, na oslavu narodenín, alebo aj darček pre deti Drevené pexeso - anglicko-slovenské . zvieratká 3 druhy NOVINKAskladom 4 ks12.00 € Drevené pexeso - anglicko-slovenské . zvieratká 3 druhy Sety na želanie RADOSŤ NA KAŽDÝ DEŇskladom 3 ks8.00 € Sety na želanieNáušnice, odznačik, sponky či zrkadielko zladené jednotným motívom, ktorý môžete mať aj na motýliku či manžetových gombičkch. Vyskladajte si tú svoju Kľúčenka pre pani učiteľkuvyrábame na mieru5.00 € Kľúčenka pre pani učiteľkuDrevená gravírovaná kľúčenka s poďakovaním pre pani učiteľku. Vhodný a praktický darček ku koncu školského roka. Magnetka / odznak / kľúčenka s vavrínmina sklade1.60 € Magnetka / odznak / kľúčenka s vavrínmi