Veselie súčasť vašich spomienok

Naposledy zobrazené

email

EMAIL
ahoj@veselie.sk


 

Free delivery

DOPRAVA ZADARMO
pri objednávke nad 100€


 

 facebook instagram Domov

 

bird
JEDINEČNÝ DIZAJN
Veselé a svieže gravírované vecičky
s autorskými návrhmi.
 
heart
NA MIERU
Personalizované a doladené
podľa vašho želania.
 
delivery
UŽITOČNÉ
Praktické darčeky potešia dvojnásobne.
 
delivery
EKO
S dôrazom na ohľaduplnosť
k životnému prostrediu.
 

 

Vitajte na VESELIE.sk


drevené gravírované napichovacie náušnice s folklórnym motívom, ľudová výšivka, kvet

MILÉ DROBNOSTI

Jedinečné autorské darčeky, náušničky, odznaky, zrkadielka, motýliky či manžetové gombičky, ktoré potešia oko a skrášlia váš deň.

» viac v kategórii DARČEKY »

 

drevené gravírované svadobné menovky, magnetky s prírodným motívom, pre deti, zajačiky, s menami

VYCHYTÁVKY NA SVADBU

Pôvabné svadobné drobnosti so sviežim hravým dizajnom, ktoré spravia svadbu jedinečnou. Originálne darčeky pre hostí, magnetky, menovky, svadobné odznaky a kopec ďalšieho. Všetko pekne zladené.

» viac v kategórii SVADBA »

ŠPORTOVÉ MEDAILY

Gravírované eko medaily, klubové odznaky a trofeje na športové podujatia pre dospelých aj pre deti.

Vhodné aj ako darček do školy v prírode alebo vyznamenanie pre žiakov.

» viac v kategórii MEDAILY »

drevené grevírované eko medaile s logom, pre firmu, na športový deň, na zavesenie, medaily

FIREMNÉ PREDMETY

Reklamné predmety s logom vašej firmy, darčeky pre klientov, zákazníkov ale aj doplnky pre zamestnancov na podporenia vášho brandu.

» viac v kategórii PRE FIRMY »

reklamne, firemne predmety, klucenky, motyliky, odtnaky, s logom

 

 

Vyberáme z našej ponuky
na sklade 2.17 £ Kľúčenka pre pani učiteľku Kľúčenka pre pani učiteľku Drevená gravírovaná kľúčenka s poďakovaním pre pani učiteľku. Vhodný a praktický darček ku koncu školského roka. TOP PRODUKT vyrábame na mieru 0.99 £ Magnetka kniha s citátom Magnetka kniha s citátom Drevené gravírované magnetky v tvare knihy s citátom, menami žiakov, triedou a školským rokom. Originálny malý darček pre študentov na pamiatku od pani NÁŠ TIP skladom +2 5.52 £ Zrkadielko pre pani učiteľku Zrkadielko pre pani učiteľku Zatváracie zrkadielko do kabelky s gravírovaným dreveným vrchom. Originálny a praktický darček pre pani učiteľku na pamiatku, ku dňu učiteľov aj ku koncu NOVINKA vyrábame na mieru 0.93 £ Magnetka . ceruzka s menom Magnetka . ceruzka s menom Drevené gravírované magnetky v tvare ceruzky s menami detí, triedou a školským rokom. Jedinečný darček na pamiatku ku koncu školského roka. ODPORÚČAME skladom +1 7.44 £ Drevený motýlik Drevený motýlik Drevený pánsky motýlik s netradičným geometrickým vzorom - originálny osobný darček na rôzne príležitosti. NÁŠ TIP vyrábame na mieru 0.93 £ Detské magnetky . zvieratká Detské magnetky . zvieratká Veselé drevené detské magnetky s menami a obľúbenými zvieratkami. Vhodné ako ako darček pre kamarátov do škôlky na oslavu alebo aj darček pre deti na VYCHYTÁVKA skladom +1000 2.48 £ Odznak . pierko Odznak . pierko Drevené pierko - odznak RADOSŤ NA KAŽDÝ DEŇ skladom +3 4.96 £ Sety na želanie Sety na želanie Náušnice, odznačik, sponky či zrkadielko zladené jednotným motívom, ktorý môžete mať aj na motýliku či manžetových gombičkch. Vyskladajte si tú svoju